22.03.2014 23:28

Paweł Ochab kandydatem do Europarlamentu

Kategoria: Dębica, Polityczne
Autor: TOR
Paweł Ochab, przedsiębiorca, manager, działacz sportowy, sędzia piłkarski, członek Dębickiego Klubu Biznesu, jako kolejny dębiczanin wystartuje do Parlamentu Europejskiego. Dyrektor zarządzający firmy Sekwoja startuje z numerem siódmym z podkarpackiej listy Polski Razem Jarosława Gowina.

FOT. TOMASZ ROWIŃSKI

Podkarpacką jedynką jest Kazimierz Jaworski, były senator i były wójt Chmielnika. Wcześniej pisaliśmy, że do Parlamentu Europejskiego startuje także Roman Ciszek, przedsiębiorca i szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. Jedynką z PO jest dotychczasowa euro posłanka Elżbieta Łukacijewska, zaś o mandat walczy także posłanka Krystyna Skowrońska.

Jedynką na liście Prawa i Sprawiedliwość jest euro poseł Tomasz Poręba. Na liście znalazła się senator Alicja Zając, oraz posłowie Stanisław Ożóg i Józefa Hrynkiewicz, a także Bogdan Romaniuk i Tadeusz Pióro, członkowie Zarządu Województwa.

Podkarpacie na liście SLD reprezentują m.in. poseł Tomasz Kamiński i Anna Kowalska, była wicemarszałek województwa. Na liście PSL z Podkarpacia startuje m.in. Władysław Kosiniak - Kamysz, minister pracy i polityki społecznej, Wiesław Rygiel, były poseł i wice wójt gminy Dębica oraz Alicja Wosik, wicewojewoda.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
REKLAMA