20.08.2014 Letnia i Zimowa już gotowe

Blisko 230 tysięcy złotych przeznaczyły władze miejskie Dębicy na budowę dwóch nowych ulic: Letniej i Zimowej. Na ulicach wykonano kanalizację deszczową i na kilkuset metrach położono nawierzchnię z kostki brukowej.

Kategoria: Dębica

20.08.2014 Dzieci z Rudek na Ukrainie z wizytą w ratuszu

Dzieci z partnerskiego miasta Rudki na Ukrainie odwiedziły dębicki magistrat. Wraz z opiekunami spotkali się z burmistrzem Pawłem Wolickim i przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Leskim. Podczas spotkania w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Mikołaj Kogut, opiekun 23 osobowej grupy Mikołaj Kogut...

Kategoria: Dębica

18.08.2014 Wjechał pod auto

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 sierpnia w Dębicy. Kierujący rowerem 15-latek zderzył się z volkswagenem. W wyniku doznanych obrażeń, rowerzysta zmarł w szpitalu.

Kategoria: Dębica

17.08.2014 Top One i pierogi na otwarciu podstrefy ekonomicznej

Otwarcie podstrefy ekonomicznej daje mieszkańcom Pustkowa nadzieję na uruchomienie tutaj zakładów produkcyjnych, które dałyby pracę. Dlatego oficjalnym uroczystościom 23 sierpnia towarzyszy wielki piknik połączony ze Świętem Pieroga oraz koncertem zespołu disco Top One.

Kategoria: Gmina Dębica

17.08.2014 Miodowy zawrót głowy

Projekt „Miodowy Zawrót Głowy” realizowany przez Stowarzyszenie Milenium Brzeźnica 2007 w Ogólnopolskim Programie „Równać Szanse” trwa już ponad rok. Ma podnieść kompetencje młodzieży i dobrze przygotować ich na start w dorosłe życie.

Kategoria: Gmina Dębica, Najnowsze

17.08.2014 Poprawili nawierzchnię

Kolejny odcinek drogi powiatowej Pilzno – Szynwałd ma już nową nawierzchnię. To 550 metrów asfaltu na odcinku jezdni w Łękach Dolnych.

Kategoria: Pilzno

17.08.2014 Po opadach drogi i mosty do naprawy

Obfite burze jakie przeszły przez gminę Dębica z 7 na 8 sierpnia wyrządziły szkody w Podgrodziu i Latoszynie.

Kategoria: Gmina Dębica, Najnowsze

Do góry

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA